Share

Zonguldak Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / Zonguldak Düğün Fotoğrafçısı
Mart 20, 2013
by
in Genel

Batı Karadeniz’in en gözde yerlerinden biri olan Zonguldak’ta evlenecek çiftler oldukça şanslı. Harika doğası, tarihi ve bitki örtüsünün yanı sıra doğal güzellikleri ile de insanların başını döndüren bir güzelliğe sahip olan Zonguldak birçok fotoğrafa konu olmuştur. Bu güzelliklerini artık dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde de değerlendiren profesyonel fotoğrafçılar, dilerlerse çiftlerin kendileri için özel olarak seçtikleri bir yerde ya da kendi seçtikleri yerlerden bir ya da bir kaçında düğün fotoğrafı çekimlerini yapmaktadır. Stüdyodaki oksijensizlik ve ışıksızlığın aksine harika dokusu ile düğün fotoğraflarına konu olan Zonguldak’ta çekim yapılabilecek birçok yer bulunmaktadır.

Zonguldak düğün fotoğraf çekim mekanları;

  • Halil Paşa Konağı
  • Uzunkum, Kapuz, Değirmenağzı, Ilıksu, Hisararkası, Filyos, Sazköy, Karadeniz Ereğli kumsalları
  • Ulutran Baraj Gölü, Kızılcapınar Baraj Gölü, Gülüç Baraj Gölü
  • Dereköy Göleti, Çobanoğlu Göleti
  • Harmankaya, Değirmenağzı ve Güneşli Şelaleleri
  • Gökgöl, İnağzı ve Cumayanı Mağaraları
  • Zonguldak – Çitdere Tabiat Koruma Alanı

Tüm bu muhteşem mekanlar içinde düğün konseptinize en uygun olanı sizler için seçip, düğün fotoğraflarınızın çekimini yapan en profesyonel fotoğrafçılardan biri olan Enes Kahraman; kalabalık ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bu güzel gününüzün sıkıcı pozlar yerine doğal duygularla geçtiği ve fotoğraflarınıza da yapmacıklık yerine doğallığın yansıdığı en iyi resimlere sahip olabilmek için sizler de mutlaka Enes Kahraman ve ekibi ile iletişime geçmelisiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et