Share

Yıldız Park’ta Düğün/Nişan Fotoğraf Çekimi

Home/Çekim Mekanları / Yıldız Park’ta Düğün/Nişan Fotoğraf Çekimi
Haziran 11, 2013
by
in Çekim Mekanları

Geçtiğimiz günlerde Bahçeşehir Göleti Düğün Fotoğraf Çekimi yazımızla düğün fotoğraf çekim mekanlarının tanıtımına başlamıştık. Bu yazımızda da Beşiktaş / Yıldız Park ta düğün fotoğraf çekimi hakkında bir kaç bilgi verelim.

İstanbul da düğün/nişan fotoğraf çekimi yaptıracak çiftler mekan konusunda oldukça avantajlıdır. En çok tercih edilen mekanlardan birisi olan Yıldız korusu evlenecek çiftlerin gözdesi olmuş durumda. Her ne kadar klasik haline geldiği söyleniyor olsa da çiftler buradan vazgeçmemektedir.

Daha çok yeşilliğin ve park içerisinde bulunan büyük havuzun olduğu bölümler kullanılırken köşklerin merdivenlerinde de fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Köşklerin içerisinde fotoğraf çektirmek yasaktır.

Ayrıca dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde Yıldız Park’ın en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de her hangi bir ücret alınmamasıdır. Sadece 5 TL otopark parası istenmektedir.

Daha önce Yıldız Park da yapmış olduğumuz düğün ve nişan fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et