Share

Yemek Fotoğrafçısı

Home/Yemek Fotoğrafçısı

Restoran, otel, bar, kafe ya da gıdaya yönelik bir mekan işletiyorsanız ve bir yemek fotoğrafçısı arıyorsanız; sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyoruz. Profesyonel ekibimiz, son teknoloji cihazlarımız ile sunumunu yapmak istediğiniz yemeklerin harika fotoğraflarını çekebiliyoruz.

Yemek Fotoğraf Çekimi için Hazırlıklar

Çekimi yapılacak yemeklerin, çekimden çok önce hazırlanması doğru değildir. Yemek çekiminin yapılacağı saati belirledikten sonra 1-2 saat öncesinde hazırlığın bitmiş olması yeterli olacaktır. Aksi halde yemek görsel açıdan fotoğraf çekmeye uygun olmayabilir. Yemek çekime hazır hale geldiğinde birçok açıdan inceler ve en iyi açıdan fotoğraf çekimini yaparız. Birçok ışıklandırma sistemine rağmen yemek fotoğrafçısı olarak biz mümkünse gün ışığından faydalanmayı tercih ediyoruz. Arka plana önem veriyor ve özel objeler kullanarak dilerseniz sadece yemeği ön plana çıkartacak fotoğraflar çekiyoruz.

Yemek Fotoğrafları Nerede Kullanılır?

Yemek çekiminden elde edilmiş fotoğraflar birçok alanda kullanılabilir. Sunulacak menülerde, çeşitli kataloglarda, web sitelerinde kaliteli fotoğraflar kullanmanız önemlidir. Tüm bu reklam araçları tanıtımınızı en iyi şekilde yapmak için doğru tasarlanmalıdır. Bunun için bizim özenle çekeceğimiz yemek fotoğraflarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak menü için kullanacağınız fotoğrafla tarif için kullanacağınız fotoğraflarda farklı konseptler kullanmayı tercih ediyoruz.