Share

Trash the Dress Nedir?

Home/Düğün ve Evlilik / Trash the Dress Nedir?
Mart 10, 2015
by
in Düğün ve Evlilik

Sosyal medyada çok fazla ön planda olan ve artık yeni nesilin de çok sık kullandığı belli başlı programlar var. Basit programları aslında hepiniz biliyorsunuz ancak daha profesyonel ve daha üst düzey programları kendimize saklıyor ve sizlere hizmet etmek adına kullanıyoruz. Trash the dress fotoğrafçısı diye bir şey daha önce duydunuz mu bilmiyoruz ancak son dönemin en popüler konsept çekimleri olduğunu belirtmek isteriz. Uygun fiyatlar ile bu konseptin içinde sizler de yer alarak düğün gününü daha kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Gelinliğinizi yakıyor ve damatlığınızı da paramparça ediyoruz. Evet yanlış duymadınız yaptığımız şey tam olarak bu ancak bilmeniz gereken bir şey var elbette bunları programlar sayesinde yapıyoruz. Konsept çekimlerinin en popüleri olan trash day düğün, kusursuz çalışmaları da beraberinde getiriyor ve bu çalışmalar sayesinde sizler de yakın arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz çok daha absürt fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz.

Konsept düğün fotoğrafçısı olarak sizlere farklı çalışmalar sunuyor ve aykırı olmayı tercih ediyoruz. Graffiti ile dolu bir duvarın içinde gelinliğiniz ile yer almak, ya da ünlü bir rock grubunun konserinde en ön sırada damatlığınız ile gruba eşlik etmek istiyorsanız sizler de konsept kataloğumuza göz atarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Aykırı olmayı seven eğlenceli çiftler ile çalışıyoruz ve örnek çekimlerimiz de web sitemizde sizlere sunuluyor, eğer dilerseniz bu örneklere göz atarak trash the dress fotoğrafçısı neler yapıyor bilgi alabilirsiniz. Düğün salonunda, ya da nişanda çekilen klasik fotoğraflar sizleri de sıkmaya başladıysa hiç vakit kaybetmeden bize ulaşın ve konsepti birlikte belirleyelim. Bir yanardağın başında koşarak uzaklaşan gelin, ya da buz dağlarının ortasında bir damat ilgi çekici olabilir. Bu basit bir örnek ancak daha profesyonel bir fikrim var ve harika olacak diyorsanız hemen bizleri arayın ve taleplerinizi iletin. Aykırı olmak ve düğün gecesini daha özel hale getirmek bizim en iyi yaptığımız şeylerden bir tanesi ve sizler de bu iyi şeyleri daha yakından görmek isterseniz stüdyomuza bekleniyorsunuz.

Konsept düğün fotoğrafçısı aramalarında da ilk sırada yer alan sitemizi inceleyerek çekimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek de mümkün. Trash day düğün gibi bir arama ile aslında detaylara ulaşmak mümkün ancak internet üzerinde çok fazla çöp resim var ve bu resimler ilginizi çekmeyebilir diye düşünüyoruz. Profesyonel ekibimiz ile harikalar yaratmaya devam ediyor ve ilginizi çekebilecek farklı konseptler ile karşınıza çıkıyoruz. Konsept çalışmalarında birlikte hareket etmeyi tercih ediyor ve sizlerin de fikirlerine saygı duyuyoruz. Katalog dışına çıkamayız gibi bir bahanemiz yok, eğer siz isterseniz her alanda ve her mekanda çekim yapabiliyoruz. Uzman olduğumuz programlar sayesinde fotoğraflarınız ok daha kusursuz bir hale geliyor ve düğün gününü de çok daha kusursuz bir noktaya taşıyoruz.

Düğün salonlarında, ya da kına gecesi mekanlarında fotoğraf çektirip yıllar sonra çok klişe olmuş demek yerine, yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda sizler de çok çılgınmışız diyeceksiniz. Profesyonel kadromuz sizlere konu hakkında çok daha detaylı bilgi verecektir bu yüzden hiç vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız çok özel bir anı sizler de daha özel hale getirmek ve daha muazzam bir fotoğraf ile unutulmaz kılmak artık mümkün! Detaylar için sizlerden gelecek telefonları bekliyor ve gün içerisinde bilgi aktarımına devam ediyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yanıtlamaya devam ediyor ve fikir sahibi olmanıza en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için info@eneskahraman.com veya 0553 145 39 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et