Share

Teşekkür Kartları ile Davetlileri Şaşırtın

Home/Düğün Fikirleri / Teşekkür Kartları ile Davetlileri Şaşırtın
Nisan 10, 2015
by
in Düğün Fikirleri

Farklı bir düğün konsepti oluşturmak isteyen çiftler ve özellikle açık hava/kır düğünü yapacaklar için oldukça uygun bir fikirler karşınızdayız. Düğününüze gelen davetlilerinize tek tek teşekkür etmenin yanı sıra farklı bir teşekkür düşünüyorsanız renkli ve konseptinize uygun düğün teşekkür kartı modelleri ile bu sorunu çözebilirsiniz. Sadece teşekkür kartı olarak kullanılmayan bu tarz tasarlanmış olan kartları isterseniz düğün program akışınızı veya düğün menüsünü de yazabilirsiniz. Bu şekilde oluşturacağınız konsept hep farklı bir görünüm oluşturacaktır hemde davetlilerin ilgisini fazlasıyla çekecektir.

Fazla maliyetli olmayan ve bütçenize uygun olarak yaptırabileceğiniz düğün teşekkür kartları ile davetlileri kıskandırabilirsiniz.  Rengarenk yaptırabileceğiniz gibi, kendi fotoğraflarınızı veya karikatürize edilmiş bir fotorğafı da teşekkür kartı modelinizde kullanabilirsiniz.

Teşekkür kartınızı hazırlarken unutmamanız gerek noktalardan birisi de konseptinize uygun olmasıdır. Örneğin; gelinliğinizin detaylarından, gelin çiçeğinizden veya düğün mekanından ki detaylardan esinlenerek bütünlük sağlayabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et