Share

Sonbahar Gelin ve Damatları

Home/Genel / Sonbahar Gelin ve Damatları
Ocak 28, 2013
by
in Genel

Sonbahar, dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde korkulan mevsimlerden biridir. Ancak sonbahar mevsiminin avantajı ışığın en doygun olduğu ve fotoğraflara en güzel yansıdığı kareleri bu mevsimde yakalamak mümkündür.

Dökülmüş yapraklar, tam düğün günü için romantizme ve mutluluğa uygun bir atmosferdir. Eğer yağış olmazsa Emirgan korusu, Hidiv kasrı, Bahçeşehir gölet, Fenerbahçe parkı gibi koru ve parklarda doğa konseptli çekimler gerçekleştirmek mümkündür bunların yanında Beyoğlu, Galata Kulesi, Kuzguncuk, Üsküdar gibi mekanlarda ise şehir konseptli çekimler yapılabilir.

Bahar mevsiminin yağışlı geçmesinden dolayı genellikler çiftler istemedikleri halde stüdyo çekimlerine yönelebiliyorlar. Bu nedenle yağışlı günlerde mekan alternatifleri azalıyor olsa da İstanbul gibi bir şehirde bulunduğunuz yere yakın bir mekan mutlaka bulabilirsiniz. Anadolu yakasında Haydarpaşa tren garı , Avrupa yakasında Koç Müzesi yağmurda en çok tercih edilen mekanlar arasındadır.

Kaynak : dugunevlilik.net

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et