Share

Sonbahar Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / Sonbahar Düğün Fotoğrafçısı
Kasım 14, 2013
by
in Genel

Düğün fotoğrafçısı için en önemli konulardan hangi mevsimde hangi mekanın düğün fotoğrafları için daha iyi bir seçenek olduğunu bilmektir. Bu sayede bulunduğunuz ilde çekileceğiniz dış mekan düğün fotoğraflarınız için düğün fotoğrafçınıza danışarak sizlere mekan tercihi yapması konusunda yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

İstanbul için en iyi sonbahar dış mekan düğün fotoğraflarının çekilebileceği yerler;

  • Büyükada; adada bulunan konaklar, faytonlar ve doğa harikası asırlık ağaçların yanı sıra eşsiz İstanbul manzarasının da bulunduğu oldukça özel bir mekan.
  • Emirgan Korusu; göletler, tahta köprüler ve sonbaharla birlikte oldukça güzel bir görünüme kavuşmuş olan bu mekanda yapacağınız düğün fotoğrafı çekimleriniz oldukça hoş sonuçlanacaktır.
  • Kuledibi; İstanbul’da en çok tercih edilen dış mekan fotoğraf çekimlerine konu olan Galata Kulesi ve çevresinde sizler de fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.
  • Anadolu Hisarı, Ortaköy Sahili, Çengelköy gibi İstanbul’un en hoş manzaralarına sahip bu mekanlarda da dış mekan düğün fotoğraflarınızın çekimini yaptırabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et