Share

Sıradışı Düğün Fotoğraf Çekimleri

Home/Genel / Sıradışı Düğün Fotoğraf Çekimleri
Temmuz 17, 2014
by
in Genel

Kim demiş düğün fotoğrafları sadece ağaçlar altında, çimenlerde uzanarak, damadın gelinin önünde eğilmesinden ibarettir. Artık gelişen teknoloji çok daha fazlasını ve komikliklerin olmasına imkân sağlıyor. İsterseniz gelinin eline damat ufacık şekilde yerleştiriyor ve artık avucumun içindesin gibi komin bir anlatım dili yapılabiliyor.

Bir diğer komik fotoğraf çekimleri de, düğün fotografçısının hayal gücüne ve yeteneğine kalıyor. Özellikle kadrajları çok iyi ayarlayarak yine komik görüntüler ortaya çıkabiliyor. Bunun için farklı birçok ölçüm şekilleri kullanılsa da artık profesyonel olmuş düğün fotoğrafçıları için bu iş çocuk oyuncağı gibi oluyor. Sizlerde hem komik hem sıra dışı düğün fotoğraflarınız ile fark yaratmaya çalışın.

Sizde sıra dışı düğün fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsanız düğünden sonra kararlaştıracağımız bir günde sınırları zorlayalım ve unutulmaz düğün fotoğraflarına imza atalım.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et