Share

Save The Date Nedir?

Home/Düğün ve Evlilik / Save The Date Nedir?
Mart 26, 2015
by
in Düğün ve Evlilik

Yurtdışında oldukça yaygın olan Save The Date ‘ler son zamanlarda Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlıyor. Save the date, düğün günü tarihinizin davetiyenin yanı sıra fotoğraflarla sunmanın farklı ve eğlenceli bir yoludur. Trash the dress gibi düğünden farklı bir tarza sahip olan bugünde farklı konsept ve kurgularla fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Save the date fotoğraflarınızı dilerseniz davetiye tasarımında dilersenizde barkovizyon gösterisi ile davetlilere sunabilirsiniz. Ayrıca save the date fotoğraf çekimi yaptırarak düğün tarihinizi sosyal medya farklı bir sunum ile yapabilir ve böylelikle davetlileri heyecanlandırabilirsiniz.

Save the date çekimi için düğün tarihinizin belli olması gerekmektedir. Çünkü bu konseptin amacı düğün tarihinizi duyurmaktır.

Save the date çekim mekanı nasıl olmalıdır ?
Yazımızın başında da dediğimiz gibi farklı konseptte olan bu çekim için yine farklı bir mekan tercih edilmesi fotoğraf çekiminin çok daha iyi olması için iyi olacaktır. Klasik mekanlar dışında daha farklı mekanlar tercih edilmelidir. Sahil kenarı, lunapark, günbatımı gibi… Tabi evlenme teklifi ettiğiniz mekan, ilk görüştüğünüz yer gibi mekanlarda fotoğraf çekimi için ayrı bir hava katacaktır.

Save the date çekimlerinde giyeceğiniz kıyafetler ise mekana göre tercih edilmelidir. Sade kıyafetler olması daha hoş olacaktır. Tabi eğlenceli ve çılgınca bir çekim hayal ediyorsanız eğlenceli kıyafet seçimi daha uygun olacaktır.

Sizde düğünden önce farklı konsetler ile save the date çekimi yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et