Share

Şanlıurfa Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / Şanlıurfa Düğün Fotoğrafçısı
Mart 15, 2013
by
in Genel

Türkiye’nin en şanlı illerinin başında gelen Şanlıurfa’da evlenecek çiftler için reddedemeyecekleri harika bir kampanya sunan Şanlıurfa düğün fotoğrafçısı Enes Kahraman harika fotoğraflar için iletişime geçmenizi bekliyor. Yaratıcı kişiliği ile ön plana çıkan ve çektiği dış mekan fotoğrafları ile özgünlüğünü yansıtan Enes Kahraman, kalabalık bay ve bayan ekip arkadaşlarıyla düğünlerinizde sizlerin iletişme geçmesi dahilinde fotoğraflarınızı çekiyor. Farklı bir albüm anlayışı ile sizlere son derece sürpriz fotoğraflar sunan Enes Kahraman ve ekibi diğer ekiplerden nenden farklı olduğunu işlerine gösterdikleri özenle ispatlıyor. Dilerseniz sizler de internet sitelerindeki fotoğrafları inceleyerek kendi kararınızı verebilirsiniz. Şanlıurfa’nın birbirinden güzel tarihi ve doğal mekanlarında dış mekan çekimlerini gerekiyorsa izin alınarak yapılabilmektedir.

Şanlıurfa Düğün Çekim Mekanları
Tarihe de ev sahipliği de yapan Çamlık Parkı, Halepli Bahçe, Urfa Kalesi, Balıklı Göl, Rızvaniye Camisi, Mevlid-i Halil Camisi, Ulu Cami, Hızmalı Köprü, Yol Gösteren Çeşmesi, Urfa Evleri, Bedesten (Kapalı Çarşı), Sipahi Pazarı, Millet Hanı, Göbekli Tepe, Gölbaşı Parkı, Halil-ür Rahman Camisi, Gümrük Hanı, Şanlıurfa Kalesi, Sipahi Pazarı

sanliurfa-balikligol sanliurfa-bazdag sanliurfa-golbasiparki sanliurfa-halfeti sanliurfa-harran sarnliurfa-urfakalesi

Pazarlar, camiler, tepeler, göller tüm bu güzel ve tarihi mekanların gösterişi doğallığı bunca senedir bozulmadan ayakta duruyor olmasının ihtişamını düğün fotoğraflarına manzara olarak ekleyen çiftler gerçek yaşanmışlıkları fotoğraflarına taşımaktadır.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et