Share

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı

Home/Düğün Fikirleri / Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı
Ağustos 7, 2015
by
in Düğün Fikirleri

Profesyonel çekimler için 70-200 mm lens, kalabalık aile portreleri ve geniş açılarda güzel kareler almak için 24-70mm, 17-50mm f:2,8 ve altındaki lensler tercih edilerek fotoğraf çekimleri kusursuz bir şekilde çekilmektedir. Çiftlerin doğal görüntüleri an be an takip edilip yakalanarak ortaya harika fotoğrafların çıkılmasında yardımcı olunmaktadır. Doğru ışıklandırma ve pozlandırmalar ile harika profesyonel düğün fotoğrafları çekilmekte ve özel gününüz daha da anlamlı bir hale dönüşmektedir.

Deneyim, bakış açısı, hikâye anlatımı, ekipman ve sunum açısından farklı konseptlerde hazırlanarak çiftlerin memnun kalacakları doğal pozlar yakalanmaya çalışılmaktadır. Profesyonel düğün fotoğrafçısı, Doğal, tarihi ya da farklı bir mekânda, arzu edilen ortam, stüdyo ya da açık alanlarda çekilmek üzere bir yer planlaması yaparak çiftler için profesyonel fotoğrafların ortaya çıkması adına düzenlemeleri gerçekleştirmektedir. Buna göre göre çekilecek tüm pozlar önceden bilinerek, çekime gitmeden önce çiftin ruhuna, yaşantısına ve isteklerine göre pozlar düzenlenmeye çalışılmaktadır.

Yine çiftin yapısına göre kişiye en yakın mekân çekilmekte ve mekân keşif edilmektedir. Bu sayede nelerin olması gerektiği ya da hangi ekipmanların ortamda daha net görüntüler çizeceği saptanarak profesyonel fotoğraf çekimlerine başlanılmaktadır. Bu sayede çiftler de bu durumdan hem fazlası ile memnun kalırken hem de eğlenceli fotoğraf çekimleri ile günün heyecanını üzerinden bir nebze de olsa atmış olacaklardır.

Siz de profesyonel düğün fotoğrafçısı arıyorsanız hemen 0553 145 39 00 numaralı telefondan bize ulaşarak düğün fotoğraf çekim paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Düğün fotoğrafları

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et