Share

Panoramik Düğün Albümleri

Home/Panoramik Düğün Albümleri

Panoramik düğün albümleri, kullanılan baskı teknolojisi ve malzemesiyle birlikte uzun yıllar boyunca saklayacağınız albüm modelidir.

Özel bir teknik ile üretilen panoramik albümler iki sayfayı, tek bir sayfa halinde sunarak panoramik bir görüntü oluşturmaktadır.

Birbirinden farklı albüm çeşitleri bulunsa da en çok tercih edilen panoramik düğün albümleri olmaktadır. Mat veya kristal baskı şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Kristal baskılı modellerin farkı ise parlak cam gibi görünen pvc kaplamalı olmalısıdır.

 

Düğün/Nişan Panoramik Albümü

Albümlerimiz dijital baskı değildir. Düğün/Nişan albümlerimiz fotoğraf baskısıdır ve panaromiktir. Panoramik albümler 35×65 ölçüsündedir. Standart olarak 5 ve 10 yaprak olarak iki seçenek vardır. Fotoğraf albümlerimiz dijital baskılar gibi 2-3 sene sonra renk kalitesini kaybetmez ve solma yapmamaktadır.  Albüm sayfasına göre titiz bir çalışma ile albümleriniz kaliteli bir şekilde tasarlanır.

Düğün/Nişan Aile Albümü 

Büyük panoramik albümünün 35×19 ölçülerine küçülmüş halidir. Albüm sayfa tasarımları ve fotoğrafları aynıdır.

Düğün/Nişan Cep Albümü

Büyük panoramik albümün 17×10 ölçülerine küçülmüş halidir. Albüm sayfa tasarımları ve fotoğrafları aynıdır. Cep albümünü ölçüsü bakımından sürekli olarak çantanızda taşıyabilir istediğiniz zaman fotoğraflarınıza bakabilirsiniz.

Size Özel DVD

Albümlerinizle birlikte çekilen tüm fotoğraflarınızı size özel hazırlanmış DVD ile birlikte gönderiyoruz.