Share

Nişan Töreni Detayları

Home/Genel / Nişan Töreni Detayları
Şubat 1, 2013
by
in Genel

Evliliğinizden önce sıkı bir şekilde ince hazırlıklar yaparak hazırlandığınız nişan töreniniz için bazı özel detaylara mutlaka dikkat etmelisiniz. Her ayrıntısını özene bezene hazırladığınız ve bir düğün töreni denemesi gibi olan nişan töreniniz için öncelikle bu özel detaylara mutlaka öncelik tanımalısınız.

Kıyafetiniz, saçınız ve makyajınız tamam peki ondan önce odaklanmanız gereken konu olan nişan töreninizin yapılacağı yer ve müzikler ne durumda? Bu nedenle her şeyden önce sakin kafa ile kaç kişilik bir nişan töreni hazırlayacaksınız onu belirlemelisiniz. Ardından kolaylıkla mekanlarda eleme yapabilirsiniz. Sizin ve damat bey için zor olmayacak mesafede bir mekan belirlemelisiniz. Ardından konuklarınızı n bu yeri kolaylıkla bulabilmesi için nişan davetiyesine mutlaka ufak bir kroki de ekletmelisiniz. Sıra oturma düzeni ve müziklerde. Oturma düzeni olarak hilal biçiminde dizilmiş ve yuvarlak büyük masaları tercih ederseniz konuklarınızın görüşü ve ailecek aynı masada oturabilmeleri için oldukça iyi olur. Yemekli bir nişan töreni yapacaksanız mutlaka önceden şunu belirlemelisiniz; her gelen kendi mi ödeyecek yoksa tamamını siz mi ödeyeceksiniz. Ya da içkiler de bu fiyata dahil olacak mı? Tüm bunların ardından mutlaka davetiyenizde her ince detayı ve davetiyenin kaç kişilik olduğunu da belirtmelisiniz. Müzik olayını da hallettikten sonra gerisini ister organizasyon şirketine isterseniz kendi zevkinize göre tasarlatıp süsleme yaptırabilirsiniz.

Emin olun ki bu güzel günde en ufak bir aksilikle karşılaşmayacak ve düğün gününüzden önce geçireceğiniz en güzel gün olarak anılarınızda ve fotoğraflarınızda kalacak.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et