Share

Neden Trash The Dress Fotoğraf Çekimi ?

Home/Düğün ve Evlilik / Neden Trash The Dress Fotoğraf Çekimi ?
Nisan 22, 2015
by
in Düğün ve Evlilik

Düğün fotoğraflarında son trend haline gelen Trash The Dress, çılgın fotoğraf görüntüleri isteyen çiftlerin genelde yöneldiği fotoğrafçılık türleri arasında yer alıyor. Özellikle Avrupa’da çok yaygın olan, trash day, artık ülkemizde de son zamanların en çok başvurulan fotoğrafları arasında bulunmaktadır. Düğünden sonra trash the dress fotoğrafçısı ile kararlaştıracağınız bir günde, gelinlik ve damatlığınızla özgürce yapacağınız bir çekimle ortaya harika görüntüleri çıkartabilirsiniz.

Trash day düğün albümlerinde dilerseniz denize girin, boya savaşı yapın, çimenlerde yuvarlanın, lunaparka gidin, ıslanmaktan ve kirlenmekten korkmayan bir çift olabilir ve ilginç düğün fotoğraflarınızın olmasını sağlayabilirsiniz. Gelin ve damat fotoğraf çekiminde belirlenen konsept üzerine fotoğraf çekimi hazırlanmalıdır. Eğlenceli düğün fotoğrafları çektirmek isteyen çiftler trash the dress fotoğraf çekimlerinden yararlanabilir.

Süresi tamamen istediğiniz zaman dilimine kadar sürmektedir. Trash the Dress konseptli düğün çekiminin en büyük avantajı düğün gününden farklı bir gün de ayarlanarak çekilmesidir. Bir yere yetişme telaşı, düğün stresi ve aksaklıklar yaşanmadan ilginç ve farklı konseptler eşliğinde fotoğraf çekimleriniz tamamlanır.

Bunun haricinde Romantik ve duygusal pozlar isteyenler için en iyi alternatiflerden birisi de sahil kenarı ve deniz olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz yerde gelinlik ve damatlıklarınız ile eğlenceli ve bir o kadarda çılgın fotoğraflarla kendinizi görmek istediğiniz vakit trash the dress fotoğrafları hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Bütün çiftlerden farklı fotoğraflarımız olsun diyorsanız en iyi yol trash the dress.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et