Share

Kış Aylarında Dış Mekan Düğün Çekimleri

Home/Düğün ve Evlilik / Kış Aylarında Dış Mekan Düğün Çekimleri
Ekim 10, 2014
by
in Düğün ve Evlilik

Düğünler genel olarak yaz aylarında yapılıyor olsa da kış ayları içerisinde de evlenmeyi düşünün çiftler için bu yazımızda kışın düğün fotoğraf çekimleri hakkında bilgi vereceğiz.

Kış aylarında düğün yapmak, yaz aylarına göre maddi olarak daha avantajlıdır. Düğün salonu, balayı yapılacak mekanlar vb. harcamalarınız daha az olacaktır. Bu nedenle de kışın düğün fotoğraflarınız için biraz daha fazla bütçe ayırarak dış mekan özgürlüğünü kullanabilirsiniz. Stüdyo da klasikleşmiş pozlar yerine karlar altında da düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Emin olun sizi bekleyen tek sorun dondurucu soğuk olacaktır.

Soğuk havaya karşı olarak çiftlerimiz fotoğrafları etkilemeyecek şekilde yün içlikler giyebilirler. Sıkı giyinilmemesi halinde ilk dakikalardan itibaren üşümeye başlayabilir ve hemen pes edebilirsiniz.

Kış Aylarında Düğün Fotoğrafı Çekilecek Mekanlar Nerelerdir ?

Yaz aylarında onlarca farklı çekim mekanı olsa da aynı şeyi kış ayları için söyleyemeyeceğiz. Kış ayının doğallığını fotoğraflarınıza yansımasını istiyorsanız Uludağ, Bolu/Abant ve Erciyes gibikar manzarısını tam anlamıyla yaşayacağınız mekanları tercih edebilirsiniz. Tabi bunun için de düğün fotoğraflarınız için biraz vakit ayırmanız gerekecektir.

İstanbul da Kışın Düğün Fotoğraf Çekimi Yapılacak Mekanlar

İstanbul da çekim mekanları arasında müzeler ve tarihi mekanlar gelmektedir. Bütçenize göre saraylar ve tarihi otellerde tercihleriniz arasında olabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu mekanlar genellikle çekim ücreti istemektedirler.

Kış aylarında evleniyorum dış mekan da nasıl fotoğraf çektireceğim diye düşünmeniz yerine şimdiden plan yapmaya başlamalısınız. Hayatınızın en mutlu gününü bir daha yaşamayacağınızı düşünün ve sadece karlar altında yüzünüzde mutluluğunuzla poz vermeye bakın.

 

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et