Share

İzmir Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / İzmir Düğün Fotoğrafçısı
Şubat 14, 2013
by
in Genel

Tarihi ve sahilin en güzel simgelerinden biri olan İzmir; yeni evlenecek çiftler için farklı dış mekan düğün fotoğrafları çektirebilecekleri harika bir şehirdir. İzmir’in en nadide sokakları ve şık mekanlarını düğün fotoğraflarınızda ustaca kullanan düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bizler; sizlere oldukça farklı ve eşine rastlayamayacağınız düğün fotoğrafları çekmektedir.

Karşıyaka, Kordon, Alsancak, Bornova ve Kemeraltı’nın kalabalık caddelerinin düğün fotoğraflarınıza canlılık ve hareket katacak güzelliklerini ustaca tema olarak kullanan ekibimiz düğün konseptinizi de göz önünde bulundurarak dış mekan çekimlerini ayarlar. Saat Kulesi’nin ihtişamını, İzmir Enternasyonal Fuarı’nı, Balçova’daki teleferik tesislerini, Karataş’ta Asansör’ü ve manzarayı, Ege Üniversitesinin Botanik Bahçesinin güzelliklerini düğün fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanan düğün fotoğrafçısı ekibi farklı pozları ve çiftlere özgü olan çekimleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok fotoğrafçısının klasikleşmiş mekanlarının aksine seçtiği yerlerle çiftleri kendine hayran bırakan ve sonucunda ortaya çıkan fotoğraflarla onları tekrar memnun eden bizler oldukça profesyonel bir ekiple sizi ve düğününüzü karelemek için bekliyoruz.

Sizler de izmir düğün fotoğrafçısı arıyorasanız iletişim bilgilerinden kolayca  bize ulaşabilir ve düğününüzün harika anılarını bir ömür boyu güzelce hatırlayacak fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et