Share

İzmir Düğün Çekim Mekanları

Home/Çekim Mekanları / İzmir Düğün Çekim Mekanları
Mayıs 29, 2015
by
in Çekim Mekanları

İzmir’de Fotoğraf Çekimleri için pek çok ideal mekânlar bulunmaktadır. Hem iç mekân hem de dış mekânlarda doğal ve profesyonel düğün fotoğraf çekimlerinin olması adına birbirleri ile yarışan pek çok yerler bulunmaktadır. İzmir fotoğraf çekim mekanları için Fuar, Kordon, Alsancak – Karşıyaka Vapur İskeleleri ve hatta vapurları, Bostanlı- Mavişehir Sahili, Göztepe Köprüsü, Alsancak Gar’ı ve Ege Üniversitesi Kampüsü ön plana çıkmaktadır. Bu gibi yerlerde harika dış çekim fotoğrafları çekilerek arzu ettiğiniz düğün fotoğraflarının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra İzmir deyince güzelliği ve dünyaya yayılmış olan ismi ile Alaçatı, fotoğraf çekimi sırasında tercih edilen olmazsa olmaz yerler arasında yer almaktadır. Çeşme/ Alaçatı İzmir’de düğün fotoğrafları çektirmek için en ideal mekânlardan birisi. Alaçatı’daki şirin, tarihi taş evlerin ve cana yakın yerli halkın ortama yaymış olduğu pozitif enerji ile birlikte doğal ve bir o kadar da profesyonel fotoğrafların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

İzmir düğün fotoğrafçısı tarafından belirlenen en özel ve sıcak ortamlarda çekilen fotoğraflar hem anınızı hem de İzmir gibi güzelliği de fotoğrafın içerisine almanızı sağlayacaktır Bunun yanı sıra Bornova’nın Edward köşkünde de harika düğün fotoğrafları çekilebilmektedir. Burada çekim yapmak için de yine önceden randevu alınması gerekmektedir.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et