Share

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / İstanbul Düğün Fotoğrafçısı
Mart 7, 2013
by
in Genel

Harika bir düğün planladınız ve güzel düğün fotoğrafları istiyorsunuz, bunun için yapmanız gereken en önemli şey profesyonel bir fotoğrafçı ve ekibi ile anlaşmak.  Düğün fotoğrafçısı Enes Kahraman dilediğiniz her yerde sizin için daha önce çekilmemiş fotoğraflar çekmektedir. Düğün fotoğraflarınızın tümünü baştan sona en ince detayına kadar çeken ekip gelin ve damadın özel çekimleri için de harika mekanlar seçmektedir. İstanbul’un en gözde mekanlarında çeşitli aksesuarlar kullanarak çektiği fotoğraflarla sizlere farklı bir albüm sunmaktadır. Düğün konseptinize uygun mekanlar seçilerek yapılan çekimler bir düğününüzle bir bütünlük sağlayacak.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı
Evlenecek çiftler için İstanbul’un her köşesi açık hava stüdyosu tadındadır. Aşağıdaki listede de istanbul düğün çekim mekanlarını inceleyebilirsiniz. Çiftlerimiz için farklı konseptlerde tamamen doğal düğün fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. Sizlerde bize ulaşarak düğün çekim paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarını İstanbul da çektirecek olan çiftlerimiz planlarını çok iyi yapmalılar. Özellikle kuaför kısmında sorun yaşayan çiftlerimiz bu konuda kuaförleriyle önceden görüşmeliler. Bununla birlikte İstanbul trafiği de göz önüne alınırsa ulaşım dahil fotoğraf çekimine 4 saat ayırmak gerekecektir.


İstanbul Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları


istanbul-sile istanbul-yildizparki istanbul-hidivkasri istanbul-haydarpasa istanbul-florya istanbul-fenerbahce istanbul-emirgan istanbul-arboretum istanbul-adilesultan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adile Sultan Sarayı, Ahmet Afif Paşa Yalısı, Alman Çeşmesi, Amcazade Yalısı, Aya İrini Kilisesi, Ayasofya Müzesi, Beyazıt Kulesi, Beylerbeyi Sarayı, Boğaziçi, Çemberlitaş, Çiçek Pasajı, Dikilitaş, Dolmabahçe Sarayı, Esma Sultan Sarayı, Galata Kulesi, Göksu, Gülhane, Haydarpaşa Garı, Hidiv Kasrı, Ihlamur Kasrı, İstiklal Caddesi, Kamondo Merdivenleri, Kapalıçarşı, Kız Kulesi, Küçüksu Kasrı, Mısır Çarşısı, Moda İskelesi, Ortaköy Meydanı, Pierre Loti, Prens Adaları, Rumeli Feneri, Rumeli Hisarı, Sepetçiler Kasrı, Yıldız Parkı

Düğün fotoğrafçısı istanbul 
Düğün fotoğrafı paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon için info@eneskahraman.com adresinden veya 0553 145 39 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Düğün Fotoğrafları

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et