Share

İstanbul Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları

Home/Çekim Mekanları / İstanbul Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları
Şubat 27, 2015
by
in Çekim Mekanları

Çiftler için karar vermesi zor olan seçeneklerden birisi de dış mekan düğün fotoğraflarının nerede çekileceğidir. Fotoğraf çekimlerinin İstanbul da yapılacak olması büyük bir avantajdır. İstanbul içerisinde her tarzda mekan bulabilirsiniz. İsterseniz boğazda isterseniz de tarih kokan sokaklarda düğün fotoğraf çekimleri gerçekleştirilebilir.

İstanbul dış mekan çekim mekanları nerelerdir ?
İlk olarak aklımıza Emirgan Korusu ve Yıldız Park geliyor olsa da İstanbul’da bir birinden güzel düğün çekim mekanları mevcuttur. Çekimler Avrupa yakasında olacak ise Yıldız park, Emirgan korusu, Florya sosyal tesisleri, Bakırköy botanik parkı, Etiler ulus parkı, Sultanahmet meydanı, Gülhane parkı, Balat ve Çamlıca gibi mekanlar tercih edilebilir. Çekimler Anadolu yakasında olacak ise Fenerbahçe parkı, Hidiv Kasrı, Kuzguncuk, Üsküdar sahili, Göztepe özgürlük parkı, Nezahat Gökyiğit botanik parkı, Anadolu feneri ve Şile gibi mekanlar tercih edilebilir.

İstanbul kapalı alan çekim mekanları nerelerdir ?
Hava şartları kötüyse ve stüdyo ortamında fotoğraf çektirmek istemiyorsanız farklı mekanlar tercih edebilirsiniz. Örneğin; Haydarpaşa tren garı, Adile sultan kasrı, Rahmi koç müzesi vb. mekanlar tercih edilebilir. Bu mekanların yanı sıra İstanbul da bulunan yalı, köşk ve lüks otellerde de düğün çekimleri yapılabilir. Kapalı olan bu mekanlar çekim için ekstra ücret istemektedir. Bu fiyatlar mekandan mekana göre farklılık göstermektedir.

Daha önceden yazmış olduğumuz düğün çekim mekanları yazılarımıza ulaşmak için https://www.eneskahraman.com/dugun-cekim-mekanlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et