Share

İstanbul da Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları

Home/Genel / İstanbul da Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları
Şubat 26, 2013
by
in Genel

İstanbul’da yaşayan veya düğününü İstanbul da yapacak olan çiftler düğün fotoğraf çekimi açısından diğer illere göre oldukça şanslıdırlar. Çiftler ve düğün fotoğrafçısı ekibi düğün öncesinde konuşarak birlikte ortak bir mekan veya mekanlar belirleyerek gelin ve damat adaylarının düğün fotoğraflarını en iyi şekilde çekerler. İstanbul da düğün fotoğraf çekimi yapacaksanız eski İstanbul sokaklarından başlayarak İstanbul’un tarihi mekanları, Adalar veya Müzeler gibi bir çok mekanı dış mekan düğün fotoğraf çekimleriniz için tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da düğün fotoğrafı çekilebilecek mekanlar

Korular

Kentin iki yakasında da bulunan korularda; yeşil ve rengarenk çiçekler buluşuyor. Bazılarında bulunan tarihi köşk ve konaklar de bu şahane dekoru tamamlıyor.

Emirgân Korusu, Mihrabad Korusu, Fethipaşa Korusu, Yıldız Parkı, Ayşe Sultan Korusu, Boğaziçi Üniversitesi Korusu, Naciye Sultan Korusu, Naile Sultan Korusu, Said Halim Paşa Korusu, Beykoz Kasrı Korusu, Küçük Çamlıca Korusu…

Tarihi semtler, sokaklar, mekanlar

Kuzguncuk, Galata, Galata Kulesi, Haydarpaşa Garı, Sirkeci Garı, Moda, Beykoz, Çubuklu, Eyüp, Üsküdar, Pier Loti, Baltalimanı, Arnavutköy, İstinye, Tophane, Karaköy, Eminönü…

Ayrıca müzelere gidebilir burada fotoğraf çektirebilirsiniz. Koç Müzesi, Sabancı Müzesi…

Boğaz kıyısında bulunan her yer

Boğaz kıyısında bulunan bütün semtler; fotoğraflarınıza severek ev sahipliği yapacaktır.

Adalar ve vapur

Kadıköy veya Eminönü’nde başlayacağınız bir vapur yolculuğu fotoğraflarına; Adalar’dan hangisini tercih ederseniz orada devam edebilir; birbirinden harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz.

Okullar

Evet, belkide okul sırasında tanıştınız ve hayata birlikte devam etmeye karar verdiniz. Düğün fotoğrafı çektirmek için okulunuzu tercih edebilrisiniz.

Galatasaray Lisesi, Boğaziçi üniversitesi, Fenerbahçe Lisesi, Mimar Sinan Üniversitesi

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et