Share

Hamile Fotoğrafçısı

Home/Hamile Fotoğrafçısı

Klasik düğün, kına, nişan çekimlerinden sonra son dönemde hamilelik, doğum ve bebek fotoğraf çekimleri de ciddi rağbet görüyor. Hayatın belki de en önemli anlarını durdurabileceğiniz fotoğrafların çekimini sizler için yapıyoruz. Doğum fotoğrafçısı ve bebek fotoğrafçısı olarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

 

Hamile Çekimleri Nerede Yapılır ?

Hamile fotoğrafçısı olarak biz hamilelik çekimlerini evinizde ya da açık havada, doğa ile iç içe bir ortamda yapmayı öneriyoruz. Fotoğraflardaki pozlar konusunda hamile fotoğrafçısına güvenmek en doğrusudur. Hamile çekimlerine eşlerin de katılması çok önemli çünkü fotoğrafların daha eğlenceli olmasında eşlerin varlığı ciddi bir katkı sağlıyor. Bu tür fotoğrafların çekiminde biz çeşitli aksesuarların kullanımına yer veriyoruz. Böylece daha renkli bir albüm ortaya çıkabiliyor.

 

Doğum ve Bebek Fotoğraf Çekimi için Ne Yapılmalı ?

Bebek fotoğrafçısı fotoğrafları genellikle yeni doğduğunda çeker çünkü bebeği kontrol etmek daha kolaydır. Bizler dilerseniz bebeğiniz yeni doğduğunda ya da biraz kendini toparladığında fotoğraf çekimini yapabiliriz. Doğum fotoğrafı için doğum fotoğrafçısının dışında sizin de dâhil olmanız gereken bazı hususlar vardır. Doğum yapacağınız hastanenin çekim için uygunluğu, fotoğraf çekimine izin verip vermediği gibi konuları fotoğrafçınıza bildirmelisiniz.