Share

Gelin Saçı Aksesuarları

Home/Genel / Gelin Saçı Aksesuarları
Mart 5, 2013
by
in Genel

Düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bu yazımız da gelin adayları için gelin saçı aksesuarlarını fikir vermesi açısından paylaşacağız. Öncelikle gelinlerin düğün gününde çok fazla takı takmaması gerekmektedir. Bunun nedeni ise takı töreninde boynunun ve kulaklarının boş olması gerekir ve damat tarafının aldığı seti takması gerekmektedir. İşte bundan dolayıda gelinliklerinde bir hareket olmasını isteyen gelin adayları da saçlarında aksesuar kullanarak kendilerini daha gösterişli bir hale getirirler.

Birbirinden hoş ve takı görünümlü gelin saçı aksesuarlarında; çiçekler, danteller, inciler, taşlar ve taç gibi modeller bulunmaktadır. Kısa ve uzun saçlar için de ayrı boyutlar da aksesuarlar bulunabilir.  Gelinliğinizin üzerinde bulunan işlemelerden esinlenerek karar verebileceğiniz gelin saçı aksesuarları sizleri düğün gününüz için ne kadar özenle hazırlandığınızı gösterecektir.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et