Share

Gelin Çiçeği Nasıl Olmalıdır ?

Home/Düğün Fikirleri / Gelin Çiçeği Nasıl Olmalıdır ?
Haziran 17, 2015
by
in Düğün Fikirleri

Düğün gecesinde tercih yapılacak olan gelin çiçeklerinin gelinlik ile uyumlu olması gerekmektedir. El buketinizin kaplaması ve çiçeklerinin rengi mutlaka gelinliğinizle uyumlu seçilmeli ve düğün anında kullanılmalıdır. Gelin çiçeği en iyi aksesuarlar arasında yer aldığı için gelinlik ile gelinlik çiçeğinin bir bütünlük oluşturmaması ortaya kötü görünümleri de çıkartmış olacaktır.

Nikâhta ve düğünün ilk kısmında elinizde olacak buket göze batmamalı ve şık olmalıdır. Gelin çiçeğini ne çok büyük ne de çok küçük olmamasına da dikkat etmeniz gerekecektir. Gelinliğinizle uyumu bir buket sahibi olmak için gelinlik kumaşınızdan örnek bir parça ve bir fotoğraf ile çiçekçinize getirerek uyum yakalayacak gelin çiçeklerini temin edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra gelin çiçekleri düğün temanıza da uyması gerekmektedir. Saç stiliniz ile bir kontrast oluşturmak isterseniz eğer saç stilinize yakışacak orantı da ve uyumlulukta olan bir gelin çiçeği olması gerekmektedir. Saçınızda kullandığınız taşlı toka ya da taç gibi aksesuarların benzerlerini buketinizde kullanarak süper uyumu da yakalayabilir ve düğün anınızda düğün gelin çiçekleri ile daha şık olma imkânına sahip olabilirsiniz.

Gelinliğinizde kullanılan boncuk, değerli taşlar ya da kuşak gibi ufak detayları düğün çiçeğinize de aktararak gelin çiçeğiniz ve gelinliğinizin daha şık bir görsellik yaratmasını ve bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını da sağlayabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et