Share

Gelin Arabası Süslemesi Nasıl Olur ?

Home/Genel / Gelin Arabası Süslemesi Nasıl Olur ?
Şubat 28, 2013
by
in Genel

Damatlar her ne kadar kendi arabaları olsa da düğün günü için hazırlanacak olan gelin arabasında bir farklılık yaratmak isterler. Gelinler içinde büyük bir sürpriz olan gelin arabası modeli, tarzı ve süslemeleri ile oldukça önemlidir.

Klasiklerden hoşlananlar için araç kiralama servisleri klasik modelleri de bünyelerinde bulundurmaktadır. Kolaylıkla kiralayıp o güne özel olarak süsletebileceğiniz gelin arabalarınızda dikkat etmeniz birkaç önemli nokta bulunmaktadır. İç döşeme, boya gibi sorunlarının olmamasının yanı sıra mutlaka çok temiz olmalıdır. Mekaniksel olarak bir sorununun olmaması da oldukça önemlidir. En güzel gününüzde tüm aksiliklerin sizi bulmasını istemezsiniz. Eğer aracınızı kiraladığınız yer herhangi bir sorunda sizin için yedek araç da temin edebiliyorsa; gönül rahatlığı ile aracınızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca her ne kadar mevsimsel araçlar güzel olsa da örneğin üstü açık bir gelin arabası kiraladınız ve şansınıza o gün yağmur yağdı. Mutlaka tentesinin çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız.

Klasik modeller genellikle gelin arabası olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Evliliğinizin de bu kadar sağlam ve ayakta olması temennisi ile sizler de birlikteliğinizin ilk adımını bu şık ve nostaljik arabalarla atabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et