Share

Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı

Home/Genel / Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı
Mart 10, 2013
by
in Genel

Gaziantep’e gelin gelecek gelin adayları ya da burada evlenecek çiftler için düğün fotoğraflarını kime ve nereye çektirecekleri sorusu uzun süre onları oyalayan bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için Enes Kahraman’ın internet sitesini ve düğün fotoğraflarını inceleyebilir paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul’da ikamet etmesine rağmen birçok şehirdeki düğüne teşrif eden ve düğün fotoğraflarını çeken Enes Kahraman profesyonel ve karma bir ekiple çalışmaktadır. Tesettürlü gelinler için de özel olarak bayan fotoğrafçı bulunduran ekip her dakikanızı fotoğraflayacağı gibi sizlere sunacağı harika albümle de beğenilerinize layık olmaya çalışacak. Bu nedenle sizler Gaziantep’teki diğer işlerinizi hallederken dış mekan düğün fotoğraflarınızın nerede çekilmesi ve nasıl olması gerektiği konusunu Enes Kahraman ve ekibine bırakın. Sizler için planladığı birkaç mekandan ve çekimden istediğinizi seçebilir ve bu sayede son kararı siz vermiş olursunuz. Düğün konseptinizi ön planda tutan ekip her daim farklı ve yaratıcı çalışmalara imza atmıştır.

Gaziantep düğün fotoğraf çekim mekanları;

  • Güzellikleri ve heybeti ile Sofdağı ve Hızır Yaylası
  • Ticaret yolları üzerinde bulunan ilde tarihi eser olarak kalan Nurübey Çeşmesi, Demirligane Çeşmesi, Arasta Çeşmesi, Hüseyin Paşa Çeşmesi, Kumandan Çeşmesi, Gümüş Kastel, Şehreküstü Çeşmesi ve Osmaniye Kasteli
  • Yüksek duvarlı, avlulu, mahzenli ve taştan yapılış tarihi Gaziantep evleri
  • Ekonomi ve ticaretin şehri olan Gaziantep’te bulunan 31 adet tarihi han da düğün fotoğraflarınızda kullanabileceğiniz harika mekanlardandır.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et