Share

Düğün Pastası Nasıl Olmalıdır ?

Home/Genel / Düğün Pastası Nasıl Olmalıdır ?
Şubat 15, 2013
by
in Genel

Düğün pastaları düğünlerin vazgeçilmez gösterişli tatlılarındandır. Her düğünde konsepte ve gelinle damadın zevklerine uygun olarak hazırlanan düğün pastaları; tazeliği ve süsleri ile en dikkat çekici düğün detayları arasında yer almaktadır.

En mutlu gününüzün somut olarak tadını ve zevkini davetlilerinize pastanız sayesinde hissettirebilirsiniz. En önemli olan pastayı kaliteli ve usta bir pasta ustasına yaptırmak. Yüzlerce lira vererek ağzınızın tadının bozulmasını istemezsiniz. Bu nedenle olabildiğince sade ve yaratıcı pastalar yapan hatta referans olarak önerilen pasta ustaları ile düğün pastanız için anlaşmalısınız. Son dönemlerde sadeliğin ön planda olduğu düğün konseptinde pastalar da oldukça sade ve şık görünüşleri ile dikkat çekmektedir. Özel süsler ve şekerden yapılmış damat ve gelin biblolarının yanı sıra yaratıcı fikirlerle üretilmiş pasta modelleri, düğününüzü özetleyen özel yapım pastalar tamamen düğününüz için ayrı bir hava katacak.

İncilerin ve renkli pasta hamurları ile yapılan süslemelerin yaratıcılıkta sınır tanımaması sayesinde sizler de isterseniz düğününüzün bir özetini pastanıza yaptırabilirsiniz. Hatta dilerseniz düğün mekanınızın küçük bir maketini de yaptırabilirsiniz.

Kaynak : dugunevlilik.net

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et