Share

Düğün Pastası Fikirleri

Home/Düğün Fikirleri / Düğün Pastası Fikirleri
Nisan 29, 2015
by
in Düğün Fikirleri

Önemli anlara sahne olan düğün gününde lezzet kadar görsel güzellik de son derece önemlidir. Söz ve nişan yüzükleri takıldıktan sonra ağzınız tatlansın istersiniz. Gerek aile içindeki bu törenler gerek arkadaşlarla yapılan kutlamada çok şirin pastalarla gerçekleşirken düğün gününüzde ise daha şık, daha romantik ve büyük düğün pastaları tercih edilebilir.

Taze ve göz alıcı çiçekler ile süslenmiş olan düğün pastaları düğün gecenizin daha da anlamlı hale dönüşmesini sağlayabilmektedir. Bunların haricinde pasta üzerinde gelin ve damat maketlerinin de olması hem şık hem anlamlı hem de esprili bir hale dönüşebilir. Bir maket uçak ve eski görünümlü bir dünya haritası ya da dünya haritasının üzerinde yer alan uçak maketleri, İki elma şekeri çubuğu, bir ip ve üçgen bayrak şeklinde kesilmiş kumaş parçaları ile göze hoş gelen düğün pastaları tasarlanabilir.

Düğün pastası fikirleri kendi kavram çalışmanıza göre de uyumlu olabilir. Kalpli pastalar, pasta üzerinde yazılar, ya da anlamlı maket ve şeker hamurları düğün pastasını daha da güzel, şık ve etkileyici bir hale dönüştürebilmektedir. Basit bir pasta bile özenle süslenerek daha da anlamlı bir hale dönüştürülebilir.

Genelde en sık tercih edilen düğün pastası fikirlerinden birisi de gelin ve damadın alyans görüntüsü pastanın üzerinde yer alan pasta fikirleridir. Aşk dolu ve evlilik sinyalleri veren değişik ve farklı pasta tercihlerine adım atılabilir.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et