Share

Düğün Oturma Planı ve İlginç Fikirler

Home/Düğün Fikirleri / Düğün Oturma Planı ve İlginç Fikirler
Temmuz 27, 2015
by
in Düğün Fikirleri

Düğün hazırlıkları aşamasında en önemli ayrıntılardan biri de sevdiklerinizi ve akrabalarınızı uzak yerlerden çağırırken onları da en iyi şekilde ağırlamak olacaktır. Hazırlık aşamasında çiftleri uğraştıran şeylerden biri de davetlilerin nasıl ve hangi düzende oturacağıdır. Düğün saati geldiği zaman birbiriyle alakasız kişilerin bir arada oturup sıkılmasından yana sizin yapacağınız bir plan doğrultusunda onları daha mutlu ederek en iyi düzeni sağlayabilirsiniz. Durum böyle olunca düğüne gelen konuklarda nereye otursak diye düşünmektense kendilerine ayrılan masaya oturabilirler.

 

Düğün Oturma Planı Nasıl Olur ?
Düğün oturma planınızı yaparken öncelikle davetlileri erkek tarafı ve kız tarafı diye ikiye ayırabilirsiniz. Daha sonra düğün mekanınıza göre bir çizelge hazırlayarak oturma planı hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Bu noktada unutulmaması gereken en önemli şey aile büyüklerinin sahneye uzak kalmamasıdır.

Yapmış olduğunuz bu listeyi tüm gelecek davetlilerin rahatlıkça görebileceği bir yere koymanız gerekmektedir. Yapacağınız oturma planı anlaşılır olması davetlilerin kendi masalarını kolaylıkla bulması için avantaj olacaktır.

İlginç Bir Tasarımla Sunum Yapın
Düğün oturma planınızı yaptınız ve şimdi bu planın sunum şekline geldi. Bu planı düz bir yazıyla basit bir şekilde yazmak yerine ilginç tasarımlarla veya sunumla sunmanız çok fazla dikkat çekici olacaktır. İsterseniz tahtaya tebeşirle çizin, isterseniz küçük küçük kağıtlar halinde bir grafik oluşturun isterseniz tamamen başka bir fikirle konuklarınızı daha mekana ilk girişte oturma planınızın görseliyle şaşırtabilirsiniz.

Bu görseller tarafımdan çekilmemiştir. Sadece bilgilendirmek ve fikir amacıyla paylaşılmıştır.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et