Share

Düğün Hikayesi Nedir ?

Home/Genel / Düğün Hikayesi Nedir ?
Şubat 6, 2013
by
in Genel

En güzel günümüzden bize arda kalan tek şey fotoğraflar ve videolardır. Bu nedenle fotoğraf çekimi için ayarladığınız fotoğrafçıların son derece profesyonel ve özgün fikirlere sahip kişiler olmasına özen göstermelisiniz. Aksi taktirde bir daha tekrarını yapamayacağınız bu organizasyondan geriye çok da hoş olmayan fotoğraflar elinize geçecektir.

Son dönemlerde üretilen özgün fikirler arasında en çok yayılanı ise düğün hikayesi fikridir. Düğün hikayesi; ayarlamış olduğunuz fotoğrafçıların yeteneklerine ve yaratıcılıklarına bağlı olarak tüm düğünün özeti halinde hazırlanmış video ve albüm formatında düğün resimlerinizin olduğu harika bir tasarımdır. Bu tasarım sayesinde elinize harika anıların ve herkesin gülümsediği en hoş anlar hikayeleştirilmiş şekilde geçecektir. Düğün hazırlığından başlayarak düğün bitimine kadar olan kısmını anlatan bir video ve albüm formatı sayesinde sizin bilmediğiniz anlarda düğününüzde yaşanan güzel anıları görebileceksiniz. Resimlerin eskimesinin ve saniyelik bir anı anlatmasının yanı sıra düğün hikayesi tüm düğününüzün özetini kolaylıkla anlatan bir tasarımdır.

Gelinin kuaför hazırlıkları, damadın berber hazırlıkları, araba süsletme, evden gelin alma, gelinin evden çıkarılışı, düğün mekanına giden konvoy, gelin odası, davetlilerin gelişi ve düğününüze dair daha birçok şey fotoğraflanarak en güzel şekilde hikayenize sizin için yansıtılır. Bu sayede siz de sevdiklerinizle ne kadar güzel bir gün yaşadığınızı her an hatırlayabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et