Share

Düğün Fotoğraflarınız İçin Mekan Belirleme

Home/Genel / Düğün Fotoğraflarınız İçin Mekan Belirleme
Şubat 10, 2013
by
in Genel

Düğün fotoğraflarının dış mekanlarda çekilmesinin ardından her çift kendine özel bir yer seçmek için türlü araştırmalar yapmaktadırlar. Düğün fotoğraflarının en güzel kendini yansıttığı yerler ise genelde ağaç ve denizin olduğu yerlerdir. Doğanın en güzel tonlarının her mevsimde sizlere eşlik edebileceği ve harika fotoğraf karelerinde yer alabileceğiniz imkanlar sunmaktadır.

Düğün fotoğrafçılığının stüdyo fotoğrafçılığını geride bırakmasının sebebi yapaylıktan uzak olmasıdır. Doğal ışık ve doğal fonların kullanımı ile çiftler gerçek anıları ve canlı nesneleri düğün fotoğraflarında kullanmak istiyorlar. Tarihi mekanların, korulukları, yalıların, sarayların, sahillerin ve daha nicesi için düğün fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz yer bulunmaktadır. Sizler de kendinizin seçebileceği gerekirse izin alınması ile düğün fotoğraflarınızı çektirebileceğiniz harika yerler bulunmaktadır. Dilerseniz kalabalıklar içinde bir caddenin ortasında ya da İstanbul’un en kalabalık yürüyüş caddelerinden biri olan İstiklal’de düğün fotoğrafınızı çektirebilirsiniz. Doğal pozlarınızı yakalayacak olan profesyonel düğün fotoğrafçınız bugüne kadar kimsede eşine rastlamadığınız güzellikte anılar sizlere hediye edecek.

Önemli olan sizin nelerden hoşlandığınızı belirlemek ve buna göre düğün fotoğrafınız için gerekli mekanı belirleyebilirsiniz. Ayrıca ayarladığınız düğün fotoğrafçısı da kendi yorumunu katarak eşsiz güzellikte fotoğraflar kareleyebilir.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et