Share

Düğün Fotoğraflarınız İçin Konsept Fikirleri

Home/Düğün ve Evlilik / Düğün Fotoğraflarınız İçin Konsept Fikirleri
Şubat 7, 2013
by
in Düğün ve Evlilik

Her çiftin kendine özel zevkleri ve beğenileri vardır. Bunları göz önünde bulunduran fotoğrafçılar çiftlere özel ve zevklerine uygun resimler çekerek farklı konseptler yaratmaktadırlar. Bu sayede her çiftin düğün fotoğrafı farklı mekanlarda ve farklı özelliklerde olur.

Birbirinin aynı düğün fotoğrafları ve özellikle stüdyoda çekilmiş doğru düzgün ışığı bile ayarlanamamış fotoğraflar için yüzlerce lira ödemenize artık gerek yok. Ayarladığınız bir grup profesyonel fotoğrafçı sizin hoşlandığınız şeyleri sizden ve çevrenizdekilerden öğrenip bunlara uygun düğün fotoğrafı konseptleri oluşturuyorlar. Siz de bu sayede eşine ve benzerine rastlanmamış harika fotoğraflarda yer alabiliyorsunuz. Düğün fotoğrafçılarının farklı konseptleri arasında yer alan tarihi mekanlar ve kalabalık caddeler oldukça değişik konseptlere imza atıyor. Genlikle sakinlik ve sadelik arayanlar içinde doğa ile huzur dolu resimlerde sizi kadrajlayan fotoğrafçılar sadece çiftin hayalindekileri resimlere dökmeye yardımcı oluyorlar.

Örneğin İstiklal Caddesi’nde harika kalabalığın içinde güzel bir fotoğraf ya da Kule Dibinde Galata Kulesi’nin de yer aldığı tarih kokan bir mekan da gelinliğiniz ve damatlığınızla yer alabilir harika bir düğün fotoğrafı elde edebilirsiniz. Siz sadece beğeni ve zevklerinizi fotoğrafçınızla paylaşın yeter. O sizin için birden çok konsept fikir üretip arasında seçmenizi isteyecektir. Bu sayede kimsede olmayan düğün fotoğraflarında yer alabileceksiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et