Share

Düğün Fotoğraflarının Çekimi Öncesinde Merak Edilenler

Home/Genel / Düğün Fotoğraflarının Çekimi Öncesinde Merak Edilenler
Şubat 5, 2013
by
in Genel

Düğününüzün her anını sizler için kaydedecek ve fotoğraflayacak profesyonellere ihtiyaç duyuyorsunuz ve aklınıza takılan birçok soru var. Düğün fotoğrafçısı ekibi olarak sorularınıza cevap bulalım;

Soru: Kaç kişilik bir ekipsiniz?
Cevap: Düğün davetli listesine göre belirlenen ekibimizdeki kişi sayısında hiçbir kısıtlama yoktur. Ama genellikle ortalama kalabalıktaki bir düğün için 2-3 kişilik bir ekiple çalışmaktayız.

Soru: Kaç fotoğraf çekiyorsunuz ve teslim süresi ne kadar zaman alıyor?
Cevap: 3 farklı fotoğraf paketimiz bulunmaktadır. Sizler bunları inceledikten sonra hangisini isteyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. İçerisindeki fotoğraf sayısı ve hizmetler oldukça farklı fakat isterseniz iletişime geçerek paket içeriklerinde değişiklik yapabilirsiniz. Çekim tarihinden itibaren 20-30 gün içerisinde seçtiğiniz paketteki hizmetler sizlere eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Soru: Hangi illerde hizmet veriyorsunuz?
Cevap: Türkiye’nin her yerindeki düğün, nişan ve diğer organizasyonlara seçilen pakete ek olarak yol masraflarını da ilave ederek katılabilmekteyiz.

Soru: Ekibinizde bayan var mı? Çekimlerinizde düğün gününün hangi kısımları dahil?
Cevap: Ekibimizde gelin hanım için özellikle bir bayan fotoğrafçı bulunduruyoruz. Çünkü gelinin düğüne kadar olan hazırlıkları ve kuaförde geçirdiği zaman için de fotoğraf çekiyoruz. Bunun yanı sıra genellikle diğer iki fotoğrafçı erkek oluyor ve biri damat beyle arabanın hazırlanma evresi damat hazırlıklarını çekerken; diğer ekip arkadaşımız düğün salonundaki özel noktaları ve davetlileri fotoğraflıyor.

Soru: Çekim ücretini nasıl talep ediyorsunuz?
Cevap: Seçmiş olduğunuz paketin %50’sini rezervasyon için önceden tahsil etmekteyiz. Düğün günü ya da bir gün öncesinde %25’lik kısmını ve paket tesliminde kalan %25’ini almaktayız.

Diğer soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasından veya info@eneskahraman.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et