Share

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Home/Genel / Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları
Aralık 16, 2014
by
in Genel

Düğün fotoğrafçısı fiyatları , standart paketlerin yanı sıra çiftlerin isteğine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak paket halinde yapılan kampanyalar tercih ediliyor olsa da özel isteklerinizle de özel bir paket oluşturmanız mümkündür.

Dış mekan düğün fotoğraf çekim fiyatları 500TL’den 5000TL’ye kadar çıkabiliyor. Standart bir çekim düşünüyorsanız bunun için ortalama 1000TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. ” Bu fiyatın içine neler dahil ? ” diye soracak olursanız da panoramik albüm, aile albümü, cep albümü ve poster baskı gibi seçenekler paket içeriğinde yer alacaktır. Bunların yanı sıra kaç saatlik çekim yapılacak ve hangi mekanlarda çekim yapılacak soruları da fiyata etki eden unsurlardandır.

Anlaşma sağlayacağınız düğün fotoğrafçısı ile farklı şehirlerdeyseniz paket fiyatına ek olarak yol masrafları da dahil edilir. Böylelikle paket fiyatı + yol masrafları şeklinde olur.

Düğün gününüzü belgesel tadında ölümsüzleştirmek istiyorsanız kına gecesi fotoğraf çekimi +  tam gün düğün fotoğraf çekimi + düğün klibi çekimi şeklinde geniş kapsamlı bir paket tercih edebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir düğün fotoğrafı çekim paketi 3000TL ve 5000TL arasında farklılık gösterebilir.

Genel olarak baktığınız zaman size sunulan hizmete göre belirtilen fiyatlar çok yüksek değildir. Bu fiyatların içinde makina, ışık, muhasebe, vergi gibi unsurlarında bulunduğunu düşünürseniz fiyatların uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

Düğün hazırlıkları esnasında birçok şeye su gibi para aktığını görünce, ömrünüz boyunca saklayacağınız düğün fotoğrafları bu ücretleri hak ediyor bizce : )

2015 Yılında evlenecek çiftlerimiz 0553 145 39 00 numaralı telefondan bizlere ulaşarak düğün fotoğraf çekim paketleri ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirler.

 

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et