Share

Düğün Fotoğraf Çekimleri Nasıl Yapılmaktadır?

Home/Genel / Düğün Fotoğraf Çekimleri Nasıl Yapılmaktadır?
Şubat 4, 2013
by
in Genel

Son dönemlerde farklılık yaratmak için elinden geleni yapan çiftler kendi düğünlerinde ilk defa hayata geçirilmiş fikirler olsun istemektedir. Düğün konseptinden davetiyeye kadar her ince ayrıntı için özel zaman ayırıp değişik seçimler yapan çiftler; düğünden sonra ellerinde o anları yansıtacak güzel fotoğraflar olsun istemektedir. Bu nedenle düğün fotoğrafçıları da her çifte özel mekan seçimi yapıp değişik fotoğraflar çekmektedir.

Artık stüdyo fotoğrafçılığının pek yaygın olmadığı bu dönemde dış mekan çekimleri son derece ön planda yer almaktadır. Düğünlerin bile açık havaya taşınması çekilen fotoğrafların hem doğallığını hem de kalitesini arttırmaktadır. Zoraki poza sokulmuş bir çift yerine doğallığı ön planda tutarak içten bir gülüşünüzü yakalamaya çalışmaktadır. Düğününüzde belirli bir rol modele girmektense doğallığınız sonucu ortaya çıkan pozlar kesinlikle daha hoş görünmenize yardımcı olacaktır.

Profesyonel ekibimiz ile sizlere olabildiğince farklı ve size özel çekimler yapmak için öncelikle beğenileriniz hakkında sizlerden fikir edinmekteyiz. Ardından kurguladığımız birkaç sahneyi sizinle paylaşıp, sizin isteğiniz doğrultusunda düğün fotoğrafı çekimlerinizi yapmaktayız. Bu sayede bizler profesyonelliğimizi konuştururken sizler de doğallığınız sayesinde istediğiniz güzellikte fotoğraflara sahip olabileceksiniz. İster tarihi ister turistik mekan olsun hiç fark etmez. Yeter ki sizlere bu mutlu gününüzü daha sonra hatırlayabileceğiniz güzel fotoğraflar çekebilelim.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et