Share

Düğün Fotoğraf Çekimine Ne Kadar Zaman Ayrılmalı?

Home/Düğün ve Evlilik / Düğün Fotoğraf Çekimine Ne Kadar Zaman Ayrılmalı?
Aralık 29, 2014
by
in Düğün ve Evlilik

Evlenecek olan çiftlerin en büyük problemi zamandır. Durum bu şekilde olunca bizlere sorulan en çok sorulardan birisi de ” Fotoğraf çekimi ne kadar sürüyor? ”

Dış mekan düğün fotoğraf çekimi için ortalama 2 saat ayırmak gerekmektedir. Bu nedenle düğün günü planınızı yaparken bu şekilde düşünmelisiniz. Yıllarca saklayacağınız ve baktığınızda aynı duyguları tekrar yaşayacağınız o güne ait en önemli hatıraların ilk başında düğün fotoğraflarınız gelmektedir.

Düğün günü planınızı iyi ayarlamamanız halinde fotoğraf çekiminiz aceleye ve telaşa gelebilir. Sizde bu telaşla birlikte doğal düğün pozları vermek yerine daha kasıntı pozlar verebilirsiniz. Yani sadece çektirmek için çektirmiş olabilirsiniz.

İstanbul da düğün fotoğrafı çektirecek olan çiftlerimiz mutlaka trafik durumunu da düşünerek plan yapmalılardır. Düğün fotoğraf çekim mekanı seçiminde düğün fotoğrafçısı ile karşılıklı görüşerek planı birlikte oluşturabilirsiniz.

Sadece nikah yapıyorsanız ve nikah saatiniz öğlen saatlerindeyse düğün fotoğraf çekimlerinizi nikahtan sonra yapmanız sizin için daha uygun olacaktır. Hem üzerinizdeki stresi atmış olursunuz hemde aceleye getirmemiş olursunuz. Sadece mutluluğunuzu yaşar daha doğal ve güzel pozlar verebilirsiniz.

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et