Share

Düğün Fotoğraf Çekimi Aksesuarları

Home/Genel / Düğün Fotoğraf Çekimi Aksesuarları
Aralık 15, 2014
by
in Genel

Dış mekan düğün ve nişan fotoğraf çekimleri için çiftlerin en çok sorduğu sorulardan birisi de ” Çekimler de aksesuar kullanıyor musunuz ? Ne gibi fotoğraf çekim aksesuarları kullanıyorsunuz ? ” şeklindedir. Bu yazımız da bizde dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde kullanılan aksesuarlardan bahsedeceğiz.

Düğün fotoğraf çekimi aksesuarı dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen şüphesiz ki konuşma balonlarıdır. Konuşma balonları kişiye özel ve istenilen şekilde hazırlanabilmektedir. İster adınızı, düğün tarihinizi yazdırabilirsiniz isterseniz de espirili sözler ile daha eğlenceli konuşma balonlarına sahip olabilirsiniz.

Konuşma balonlarının yanı sıra tek renk , renkli veya kalpli balonlarla birlikte sıradışı düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Satın alacağınız balonlar, uçan balon olursa daha doğal ve farklı fotoğraflara da sahip olabilirsiniz. Aksesuarlar konusunda düğün fotoğrafçısıyla birlikte görüşerek de yardım alabilirsiniz. Öncelikli olarak nasıl düğün pozlarına sahip olmak istiyorsanız ona göre fikir yürütebilirsiniz.

Evlenecek olan çiftlerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan renkli ve kalpli şemsiyelerle de romantik düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Özellikle gün batımında şemsiye arkasından oluşturulacak silüet fotoğrafları bir hayli güzel ve etkili olmaktadır.

Bahsetmiş olduğumuz düğün çekim aksesuarları yanı sıra köpük balonu, çerçeveler, yazı tahtaları, renki büyük gözlükler, konfetiler gibi bir çok materyal kullanılabilir.

Aksesuarlar genel olarak fotoğrafçı tarafından temin ediliyor olsa da sizlerde kullanmak istediğiniz aksesuarları yanınızda bulundurabilirsiniz .

 

Kendinize özel farklı renklerde ve tasarımlarda konuşma balonu yaptırmak isteyenler çiftlerimiz daha önce bizimde yaptırdığımız firma üzerinden sipariş verebilirler. https://instagram.com/konusmabalonum/ adresi üzerinden ulaşmanız mümkündür : ) 

 

Daha önce kullanmış olduğumuz düğün fotoğraf çekim aksesuarları 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et