Share

Yıldız Parkı

İstanbul düğün çekim mekanları arasında listenin en başında gelen Yıldız Park’ta düğün & nişan fotoğraf çekimi yapmak parkın genelinde ücretsizdir. Yıldız park içerisinde bir çok farklı mekan bulunmaktadır.

Yıldız Park Dış Çekim Ücretli Midir?

Park içerisinde yer alan açık alanlarda çekim yapmak ücretsizdir.

Parkın içerisinde yer alan köşklerde çekim yapmak ücretlidir. Bunun için çekimden bir kaç gün önce Beltur’u arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yıldız park dış mekan çekim mekanında fotoğraf çekimi köprülerin üzerinde, ağaçların kapladığı yollarda, gölette de ve diğer noktalarda dış mekan düğün çekimleriyapılabilir.


Yıldız Parkı Hakkında Bilgi 

Yıldız Parkı (Yıldız Korusu olarak da bilinir) , İstanbul’un, Beşiktaş İlçesinde yer alan tarihi park. Balmumcu’dan Ortaköy’e uzanan Palanga Caddesi kuzey ve doğu sınırını, Ortaköy’denBeşiktaş’a uzanan Çırağan Caddesi güney sınırını oluşturur. Biri Palanga Caddesi, diğeri de Çırağan Caddesi üzerinde olmak üzere iki ayrı kapısı olan Yıldız Parkı’nın içinde Malta köşkü ve Çadır Köşkü adı altında iki tane köşk vardır.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et