Share

Florya Sosyal Tesisleri

Home/Düğün Çekim Mekanları / Florya Sosyal Tesisleri

Florya Sosyal Tesisleri düğün fotoğraf çekimleri için güzel mekanlardan birisidir. Yaz aylarında kalabalık olsa da genel olarak huzurlu bir ortama sahiptir. Özellikle Avcılar, Beylikdüzü ve Küçükmece taraflarında oturan çiftler düğün fotoğraf çekim mekanı olarak Florya Sosyal Tesisleri tercih etmektedirler.

Florya Sosyal Tesisleri içerisinde geniş gezi parkurları, yeşil alanlar ve özellikle de görülmeye değer deniz manzarası vardır. Düğün fotoğraflarınızı hem yeşillikler içerisinde hemde deniz manzarasına karşı çektirebilmeniz mümkündür.

Düğün tarihinden önce uygun bir vaktinizde önceden de gidip gezmeniz sizin için iyi olacaktır. Ayrıca düğün fotoğrafçısı ile görüşerek onu da davet edebilirsiniz. Böylelikle çekimden önce tanışmanız hem sizin için hem de düğün fotoğrafçısı için iyi olacaktır.

Henüz dış mekan düğün fotoğraf çekimi için anlaşma yapmadıysanız 0553 145 39 00 numaralı telefondan bize ulaşarak çekim paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Florya Sosyal Tesislerinde Düğün Fotoğraf Çekimi Yapmak Ücretli midir ?
Hayır. Tesis içerisindeki açık alanlarda fotoğraf çekimi yapmak ücretsizdir. Arabayla giriş yapılacağı için sadece otopark ücreti ödemeniz gerekir.

Florya Sosyal Tesislerinde Çekilmiş Fotoğraflar

Instagram da Takip Et