Share

Emirgan Korusu

İstanbul düğün çekim mekanlarının en başında gelen Emirgan Korusu gelin ve damatlar için açık hava stüdyosu diyebiliriz. Dış mekan fotoğraf çekimlerinizi Emirgan da yapmayı düşünüyorsanız biraz yorulmayı da göze almalısınız. Yollar eğimli olduğu için genelini dolaşmak biraz yorucu olmaktadır. Bu nedenle gelinlerin yanlarında babet ayakkabı taşıması çok iyi olacaktır.

Emirgan korusunda 3 farklı köşk bulunmaktadır. Köşklerin içinde çekim yapılabilmesi için Beltur’dan izin alınması gerekmektedir.

Emirgan korusunda çekim yapılabilecek en iyi zamanlardan birisi şüphesiz Lale Festivali zamanıdır. Rengarenk laleler ile aşkınızın buluşmasıyla da ortaya çok güzel düğün fotoğrafları veya nişan fotoğrafları çıkacaktır.

Çekim mekanları olarak koru içerisinde birbirinden farklı bir çok alan bulunmaktadır. Bunlar; büyük şelale, göletler, köprüler ve İstanbul meydanı gibi farklı noktalarda dış mekan düğün çekimi yapılabilmektedir.

Emirgan korusunda dış mekan fotoğraf çekimi yapmak ücretsizdir. Sadece aracınızla gireceğiniz için otopark ücreti ödemektesiniz.

Emirgan Korusu Hakkında Bilgi
Emirgân Korusu, İstanbul’da Sarıyer ilçesi’nde yer alan bir korudur. İstanbul Boğazı kıyılarında, Emirgân-İstinye semtleri arasında yer alır. İstanbul Boğazı kıyısında, 47.2 hektarlık bir alanda sırtlar ve yamaçlar üstüne yayılmıştır. Çevresi yüksek duvarlarla çevrilmiş durumdadır.

Emirgan Korusunda Çekilmiş Fotoğraflar

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et