Share

Dış Mekan Düğün ve Nişan Fotoğraf Çekiminin Önemi

Home/Genel / Dış Mekan Düğün ve Nişan Fotoğraf Çekiminin Önemi
Kasım 20, 2013
by
in Genel

Hayatınızın en güzel günlerinin ilk adımlarını attığınız düğün ve nişan günlerinizden sizlere hatıra olarak kalacak olan fotoğraflarınızın değeri de oldukça büyüktür. Bu nedenle anlaşma yapacağınız düğün fotoğrafçısı ile mekan belirlemesi yaparken mevsimin özelliklerinden faydalanmak isteyebilir ve tercihinizi dış mekan çekimlerinden yana kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz düğün fotoğrafçısı oldukça özel fikirlere sahip olmalı ve sizlere özel düğün/nişan fotoğrafları çekmelidir. Bunun için daha önceden çekmiş olduğu dış mekan düğün ve nişan fotoğraf çekimlerine mutlaka göz atmalısınız. Sıradan ya da her çifte çekilmiş olağan pozlar olması yerine çiftlere özel olarak düşünülmüş mekanlar ve fotoğraf detayları bulunmalıdır.

Düğün fotoğrafçınızın öncelikli olarak fikirleriniz ve düşündüğü fotoğraf senaryosunu sizinle paylaşması ardından sizin isteğiniz doğrultusunda ekleme ve çıkarmalar yapıldıktan sonra fotoğraf çekimi için zaman belirlemesi yapmalısınız. Dış mekanda mevsimin tüm özelliklerini yansıtan harika düğü/nişan fotoğraflarınız için sizler de mutlaka Enes Kahraman ve ekibiyle çalışmalısınız.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et