Share

Damatlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Home/Genel / Damatlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Şubat 17, 2013
by
in Genel

Her yıl yenilenen moda ile en baştan tasarlanan renkler ve kesimler damatlık modelleri için de ince detaylarla yapılmaktadır. Taşlı ve aşırı parlak kumaşların aksine 2013’te tamamen sadelik ve şıklık ön planda. Erkeklerin yakışıklı bir prensi andıracakları ve düğün günleri için seçecekleri damatlıkta belirli standartları bulunmaktadır.

Kilolu beylerin damatlık seçimlerinde aksesuar olarak özellikle kuşak kullanmaları onların göbeklerini saklamalarına yardımcı olacağı için önemli bir detaydır. Damatların genelde fit ve sportif görünmek istemeleri müstakbel eşlerinin zarifliklerinin yanına yakışmak istemelerinden kaynaklıdır. Sportif vücut hatlarına sahip damat adayları da hoş fraklar ile damatlık seçimlerinde en iyi tercihi yapmış olurlar. Damatlıklarda bu yıl her zamanki gibi siyah ön planda yer almasına rağmen, krem ve lacivert tonları da en ünlü markala damatlıkların kreasyonlarını süslemektedir.

Damatlığınızı seçerken giyeceğiniz gömleği, takacağınız kravatı ve giyeceğinizayakkabıyı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca damatlığınız mutlaka müstakbel eşinizin gelinliği ile aynı çizgileri yansıtan karakterlerde olmalıdır. Çift uyumunu en güzel yansıtan şey tüm düğün konsepti içerisinde gelinlik ve damatlığın birbirine uyumu ve ince detaylarla olan bağıntısıdır.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et