Share

Damatlık Diktirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Home/Genel / Damatlık Diktirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Şubat 26, 2013
by
in Genel

Damatların da gelinler kadar seçici olduğunu göz önünde bulundurursak işlerinin oldukça zor olduğunu kabul etmek gerekir. Öncelikle damatlık seçerken 2013-2014 modasına genel bir göz atmak da fayda var. Şıklığın ve asaletin simgesi smokinler, yakışıklılığın simgesi damatlık takımlar ve özel zevke göre kombinlenmiş pantolon ceket takımları her daim düğün konseptlerinin farklılığına göre tercih edilebilecek türden damatlıklardır.

Öncelikle damatlığınızın kiralama mı satın alma mı olacağına, ardından da hazır mı diktirme mi olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Bu yılıntrendleri arasında asla pullu ve taşlı modeller bulunmamakta. Aksine şıklığı bu yıl tamamıyla sadelik simgelemekte. Güzel ve fit bir vücut yapınız varsa smokin ya da belden oturtmalı spor kesim bir cekete sahip olan damatlık sizin için harika olacaktır. Eğer damatlığınızı diktirmeye ve size özel olmasına karar verdiyseniz; düğününüze son 5 ay kala yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Vücut ölçülerinizin sürekli değişmesi durumunda kumaşın her noktasına en baştan tekrar ayar çekilecek olması hem sizin hem de terzi için oldukça zor bir durumdur.

Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat ederken fazla koşturup stresten de bir anda kilo kaybına uğramanız aynı etkiyi yaratacaktır. Bu nedenle her ne kadar riskli bir durum olsa da tüm bunlara dikkat ettikten sonra iyi bir terzinin elinden sizin için çıkarılmış bir damatlık üzerinizde oldukça hoş ve özel duracaktır

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram da Takip Et