Share

Bebek ve Aile Fotoğrafçısı

Home/Bebek ve Aile Fotoğrafçısı

Düğün, nişan, kına ve daha birçok farklı hizmetle birlikte aile fotoğrafçısı olarak da hizmet vermekteyiz. Bir aile fotoğrafçısından bekleyeceğiniz tüm imkanları ve hizmetleri size sunabiliyoruz. Aile fotoğraf çekiminde keyifli ve sıra dışı bir gün geçirip kaliteli fotoğraflar edinmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Aile fotoğraf çekimleri kalabalık oldukça daha keyifli ve verimli geçmektedir.

 

Aile Fotoğrafı Çekimi Nerede Yapılır?

Aile fotoğraf çekimi yapmak için özel bir mekan talep edebileceğiniz gibi dilerseniz çekimi evinizin sıcak ortamında da yapabiliyoruz. Bunun yanında kiralanabilir konaklar, parklar, bahçeler, özel mekanlar aile fotoğraf çekimi için uygun olabilmektedir. Özellikle çocuk bakımından kalabalık olan ailelere çekim için açık havayı öneriyoruz. Bunun için parklar, eğlence mekanları, piknik alanları ve piknik teması son derece uygundur.

 

Aile Fotoğraf Çekimlerine Kimler Katılabilir?

Aile çekimleri için kişi sayısı sınırlamamız bulunmamaktadır. Aile büyükleri, sizler, çocuklar, yakın akrabaların yer aldığı kalabalık bir çekim yapılması mümkündür. Kimleri çağırmak istediğiniz çekime çağırabilirsiniz. Aile çekimlerinde toplu fotoğraflar çekmeyi tercih etmekteyiz ama dilerseniz tek, ikili, üçlü fotoğraflarla da çekimi zenginleştirebiliriz. Aile çekimlerinizin fotoğraflarının tamamını teslim edebiliyoruz. bunun yanında çok şık bir panoramik albüm hazırlayabiliyoruz.